leo messi

Czym byłaby drużyna bez kapitana, który motywuje i prowadzi do boju? Na czele naszej, przepełnionej piłkarskimi emocjami drużyny superkibiców stanął Leo Messi. Masz w sobie coś z Wystrzałowej Wioli, Krzykacza Krzycha, Żywiołowego Macieja, Ole Olka, Bojowej Baśki albo Rozedrganego Ryszarda? Lays i Leo kochają każdy sposób kibicowania sportowym rozgrywkom i ulubionym piłkarzom. Ty też dołącz do drużyny i pokaż swoje piłkarskie emocje!

Żywiołowy Maciej

To chodząca encyklopedia piłki nożnej. Jego doświadczenie, wiedza i mądrość nie mają sobie równych. To prawdziwy dżentelmen stadionów. Słyszysz gwizdek? Wiedz, że to Maciej daje nam znać, że na stadionie dzieje się właśnie coś bardzo ważnego. Ten elegancki mężczyzna z urokiem i klasą zawsze wskaże nieczystą zagrywkę na boisku, rozwiąże każdy problem, nie pozostawiając wątpliwości. Poznajcie Żywiołowego Macieja, który z każdego meczu uczyni istne show!

bojowa baśka

Niech cię nie zwiedzie jej słodki uśmiech. Znika w sekundzie, w której na boisku coś pójdzie nie po jej myśli. Ma dwie obsesje: fair play i piłkę nożną. Jeśli wydaje ci się, że nikt nie jest w stanie zmienić dyskusyjnej decyzji sędziego to znaczy jedynie, że jeszcze nie poznałeś Bojowej Baśki.

krzykacz krzychu

Najpotężniejsza forma wspierania ukochanego zespołu w historii piłki nożnej. Usłyszysz ją raz - zapamiętasz na całe życie. Kiedy ogląda mecz, każdy w jego otoczeniu wie w oka mgnieniu, że ulubiona drużyna Krzycha zdobyła właśnie gola. Całe miasto słyszy jego krzyk, którego nie da się porównać z czymkolwiek innym. To prawdziwe tsunami fal dźwiękowych i istny domowy huragan. Kiedy oglądasz mecz z Krzykaczem Krzychem, żaden gol nie ma szans umknąć twojej uwadze.

wystrzałowa wiola

Jej energia mogłaby zapewnić oświetlenie dla średniej wielkości miasta. Jej optymizm mógłby zmienić nawet najbardziej zatwardziałego, melancholicznego mruka w chichoczącą nastolatkę. Ale jej prawdziwą pasją jest piłka nożna - podaje graczom na prawo i lewo niewyobrażalną dawkę entuzjazmu. Odległość od boiska nie ma tu żadnego znaczenia - i tak zawsze jest w stanie zmienić losy meczu i pomóc swojej ulubionej drużynie.

rozedrgany ryszard

Kiedy widzisz go przed meczem - to po prostu miły, spokojny gość. Ale wtedy pojawia się pierwszy gwizdek, a za nim jego pierwsza… łza. I nie, nigdy nie jest ona ostatnią. Jeśli oglądasz z nim mecz, lepiej zaopatrz się w płaszcz przeciwdeszczowy. Rozedrgany Ryszard jest tak namiętnie oddany każdej grze swojej ukochanej drużyny, że gol, idealne podanie czy mistrzowski drybling wywołują w nim fontannę łez przepełnionych wzruszeniem i euforią.

ole olek

Kiedy nagle twoją uwagę zwrócą tłumy fanów piłki nożnej śpiewających i tańczących w tych najbardziej niespodziewanych miejscach to znak, że Ole Olek ogląda właśnie mecz. Nikt nie jest odporny na jego zaraźliwy, wyśmienity nastrój. Wystarczy, że usłyszysz go jeden raz - w sekundzie zaczniesz śpiewać głośne: „Ole, Ole!”.

LIMITOWANE SMAKI LAY'S


Spróbuj limitowanych piłkarskich smaków!

pikantneskrzydełka

bazyliowepesto

szarpana wieprzowinaw sosie bbq